x تبلیغات
سئوکار

هیچ نشانه ای از اسپم کردن در سئو محلی وجود ندارد. همه چیز عادی است.

 از ۱۵ برند کل که در طول مطالعه یک نقطه در ۱۰ نتیجه برتر به دست آورد، سه برند آغاز شد و سال را در همان موقعیت به پایان رساند. دو که حفظ حضور در نتایج در طول مطالعه به پایان رسید تا در یک موقعیت بالاتر در پایان سال از آنها می خواهم با آغاز شده، و دو به پایان رسید تا پایین تر است. دو latecomers آغاز شد سال نه در ده بالا اما به دست آورد قرار دادن ده بالا تا پایان سال است. در نهایت دو نفر که سال را در ده نفر برتر آغاز کردند تا پایان سال از مجموعه سقوط کردند و دو دیررس در مقطعی ظاهر کوتاهی کردند، تنها برای ناپدید شدن بعد.

 
من انتظار نداشتم همه گیر اتفاق می افتد زمانی که من شروع به این مطالعه، اما takeaway من در پایان دوره آزمون این بود که این مجموعه ای از رستوران ها انجام داده بود انطباق کار شگفت انگیز است. اگر چه چند رستوران نقطه خود را از دست داده "بالاتر از جزر و مد" از بالا 10، بیشتر عملیاتی و قابل مشاهده باقی مانده است، و برخی حتی دستاوردهای کوچک ساخته شده است. هر کاری که شما می توانید انجام دهید برای کمک به مشتریان باقی می ماند با خیال راحت قابل دوام خواهد بود کار از ارزش واقعی برای مدت زمان COVID-19.
 
به دنبال سرنخ های استراتژیک برای باز کردن یک رقیب محلی چسبنده
 
اعتبار تصویر: مگان همفمیل
 
بنابراین ، یک سال رفته است که در آن هیچ نام تجاری دیگر قادر به باز کردن Tansy. این ما را با دو سوال باقی می دارد:
 
رستوران ها در این یال محلی در سال پیش رو چه می توانند پایین تر انجام دهند تا چالشی را برای تسلط تانسی سوار کنند؟
به عنوان یک پرس و جو جانبی، چه احساسی نسبت به کیفیت نتایج دارم؟ آیا مناسب است که Tansy رتبه #1 برای این عبارت جستجو، و یا نتایج گوگل غیر قابل توضیح و / یا با کیفیت پایین است؟
برای بررسی این، من یک ممیزی رقابتی از Tansy در #1، نام تجاری در #5 که من به نام Lovage، و نام تجاری در #10 که من رزماری تماس بگیرید، برای ادامه موضوع گیاهی من.
 
بدیهی است ، من دسترسی به تجزیه و تحلیل از هر یک از این مارک ها ندارد ، اما من قادر به تجزیه و تحلیل 48 امتیاز داده ها برای هر نام تجاری برای کشف که در آن Tansy برنده است و که در آن Lovage و رزماری نیاز به بهبود به pry Tansy از نقطه آن ، در صورت امکان. من تمام 48 نقطه را در اینجا پوشش نمی دهد، اما بیایید به دنبال پاسخ با هم در این مجموعه داده ها:
 
محل
 
هر سه مارک در مرزهای شهر نقشه برداری شده گوگل هستند، هر چند رزماری درست در لبه است، درست در محیط قرمز است.
 
هیچ مکان به اشتراک گذاری یک آدرس با یک رقیب با همان رده اولیه، هر چند Lovage در یک بلوک از کسب و کار با همان رده اولیه است.
 
Lovage در حال پیروزی متوسط در نزدیکی به centroid شهرستان، در .1 مایل از آن است. تانسی 4/4 مایل است و رزماری در 4.5 مایل بسیار دورتر است.
 
هیچ نشانه ای از اسپم، از نظر مکان وجود ندارد. همه چیز حلال است.
 
عنوان کسب و کار
 
هیچ کسب و کاری کلمه صبحانه یا نام شهر را در عنوان کسب و کار خود ندارد، بنابراین هیچ یا اسپم می کند یا در اینجا مزیتی کسب نمی کند.
 
دسته
 
تانسی به عنوان «رستوران صبحانه» طبقه بندی می شود، اما هر دو Lovage و Rosemary به عنوان «رستوران آمریکایی» دسته بندی می شوند.
 
اين اولين بزرگ ماست اگر Lovage یا رزماری پرس و جوهای مربوط به صبحانه را به عنوان پرس و جوهای اولیه خود را ببینید (شرایط سر خود را) ، آنها به احتمال زیاد نیاز به تغییر رده اولیه خود را برای رقابت با Tansy. در حال حاضر، تانسی داره یه پیروزی بزرگ اینجا میبره
 
Tansy همچنین در حال انجام یک کار بهتر با دسته های ثانویه، با توجه به GMBspy، داشتن رستوران برنچ انتخاب شده، رستوران آمریکایی، و رستوران خانواده به گوگل اطلاع بیشتر در مورد ارتباط خود را. لوویج تنها رستوران نسبتاً زائد را به عنوان یک رده ثانویه انتخاب کرده است و رزماری هیچ دسته ثانویه ای ندارد. دوست داشتنی و رزماری در حال ترک فرصت بر روی میز در اینجا برای غنی سازی دسته های ثانویه خود را.
 
عکس
 
Tansy بیرون می آید دوباره جلوتر با داشتن آپلود حدود 20 عکس و انباشته 400 + کل عکس از مردم. Lovage تا به آپلود 0 عکس ، هر چند مردم با 100 + آپلود پا گذاشته است. رزماری همچنین ۰ عکس آپلود کرده است، و تنها ۲۰ عکس عمومی جمع آوری کرده است.
 
از نظر کیفیت، من تعداد زیادی عکس خوب برای Tansy و Lovage دیدم، اما عکس های آپلود شده توسط کاربر رزماری فازی، unflattering، و نیاز به کار است. هر دو Lovage و رزماری نیاز به سرمایه گذاری زمان در آپلود یک مجموعه عکس بزرگ برای غنی سازی لیست خود و بهبود تبدیل.

نتایج محلی گوگل و سئو محلی بسیار پویا هستند

 نتایج یال محلی گوگل در مجموعه های ده صفحه دار می شود. در نمودار زیر، شما 10 رقیب برتر را خواهید دید که در ماه ژانویه ایستادند، در طول سال نقل مکان کردند، و در ماه دسامبر به پایان رسید. در مجموع پانزده مارک شاهد برخی از دید در 10 نتایج یاب محلی بالا در طول سال، و هر نام تجاری با رنگ خود را نشان داده شده است.

 
1) هیچ چیز هر کسی در سال 2020 تغییر نام تجاری #1 (که من Tansy تماس بگیرید) از نقطه بالا آن است. بدون مقدار از لینک ها، بررسی ها، عکس ها، ها، تغییرات رده و یا هر گونه فعالیت های دیگر در طول سال Tansy unseated.
 
هنگامی که من می بینم نتایج مجموعه ای مانند این، من گمان می کنم یک بازار تنبل که در آن هیچ در حال ساخت یک تلاش بازاریابی به اندازه کافی قوی برای پیشی گرفتن از یک کسب و کار مانند Tansy. اگر بازار تنبل پیدا کنید، مشتری شما می تواند با استراتژی درست برنده شود.
 
2) هر چه یک کسب و کار بالاتر در یابر محلی ظاهر می شد، پایدارتر تمایل داشت که در طول سال باشد. هر چه یک کسب و کار پایین تر در یال محلی ظاهر می شد، موقعیت آن نامنظم تر بود به عنوان سال همراه نقل مکان کرد. یکی از استثنای قابل توجه به این دراماتیک هشت نقطه آوریل قطره کسب و کار است که در موقعیت آغاز شده #2 تجربه بود. نظریه من این بود که این پرت ممکن است به تغییرات در کسب و کار در آغاز COVID-19 گره خورده است. اما به غیر از این، سطوح پایین تر از 10 نتایج یال محلی بالا بسیار فرار است، با برخی از مارک ها حتی ناپدید شدن در حالی که آنهایی که جدید به نظر می رسد.
 
واضح است که نتایج محلی بسیار پویا هستند، گاهی اوقات حتی از ساعت به ساعت در عرض یک روز تغییر می کنند، اما به نظر می رسد شما بیشتر در بالا امن هستید. حتی اگر شما فقط در رتبه بندی به مشتریان گزارش چند بار در سال، به آنها یادآوری کنید که تنوع هنجار است، و آنها نباید عرق چیزهای رتبه بندی کوچک به دلیل آن ردیابی رشد کلی رو به بالا است که مهم ترین به نام تجاری خود را.

توجه دقیق به تجزیه و تحلیل و نتایج سئو

 توجه دقیق به تجزیه و تحلیل و نتایج خود را. نگاهی به آنچه شما می بینید و انطباق. آنها آماده شاخه و محور استراتژی بر اساس آنچه داده ها به شما می گوید. باز هم ممکن است چیزی پیش از این کار نمی کند و برعکس.

 
همیشه. شود. تست.
پیدا کردن آنچه مطمئن است از آنچه که قرار است برای کسب و کار خود را کار می کنند, در فضای خود را, و در این زمان خاص یک کار دشوار است. بنابراین تنها راه برای دانستن این برای مطمئن و ماندن در بالای روند در حال تغییر این است که تست. همه ما الان در معرض خطر هستیم -- و در هر زمان شرایط سختی داریم. دانستن یک دوره جدید از عمل، آن را تصمیم گیری های بازاریابی کلان و یا تنظیمات جزئی، کلید است.
 
چه باید آزمایش کرد
به راحتی می توان اینجا نشست و گفت «امتحان کنید تا ببینید چه کار می کند و با آن می روید»، اما این می تواند به معنای خیلی چیزها باشد. همانطور که من لینک این بازگشت به حداکثر رساندن بازگشت خود را در زمان های دشوار، اجازه دهید در مورد جایی که برای شروع اول به عنوان شما نگاه به بالا بردن بازاریابی خود را، افزایش درآمد و بازگشت صحبت کنید.
 
اغلب من می بینم مارک های خجالتی در زمان بحران. چیزی است که باید در مورد احتیاط گفت وجود دارد، اما آزمایش و یادگیری نباید خطرناک باشد - این یک فرصت است.
 
حقیقت این است که هر صنعت در سال ۲۰۲۰ به روش های مختلف تحت تأثیر قرار می گیرد. اما زمان های سختی برای همه ما پیش می آید و وقتی این کار را می کنند، ابتدا روی این چند حوزه تمرکز می کنند.

توسعه و فرصت در سئو

 ما در یک زمان سریع السیر با تکنولوژی جدید، مناظر اجتماعی و سیاسی همیشه در حال تکامل، و یک اپیدمی بالاتر از آن زندگی می کنیم. هر گونه پیش بینی در مورد آنچه که باید در سال 2020 برای بازاریابون انتظار می رود بدون شک چراغ خاموش آنچه که ما در حال حاضر می بینیم بود.

 
در حالی که به جلو می رویم از امسال چه چیزی می توانیم یاد بگیریم؟ شما می توانید شرط ببندد که همه چیز به تغییر و تکامل به روش های غیر قابل پیش بینی ادامه خواهد داد. چيزي که پارسال کار ميکرد ممکنه الان جواب نداد . هيک، کاري که هفته پيش کردم ممکنه هفته ديونه جواب نداده باشه! پس چگونه می توانید مطمئن باشید که از تلاش های بازاریابی خود بیشترین استفاده را می کنید؟
 
توسعه و فرصت
برخی از راه های شما می توانید سعی کنید در بالای چیزها باقی بماند وجود دارد. هر چه هست، داشتن استراتژی پس از COVID مهم است.
 
از دیگران یاد بگیرید
به عنوان مثال مراقب اطرافین خود باشید. از همسالان و رقبا درس بگیرید. بعضی ها ممکن است به اشتراک گذاری کنند: وبلاگ ها را بخوانید، شبکه را تماشا کنید و هر آنچه را که می توانید در فضای خود مصرف کنید. اما شما می توانید با انجام کارهایی مانند انجام تجزیه و تحلیل رقابتی سایت های دیگر، پیام های تبلیغاتی، هزینه های آگهی، و ایجاد محتوا بیشتر آشکار کنید.
صفحه قبل 1 صفحه بعد