x تبلیغات
سئوکار

مشاوره مدیریت

 

4 میان‌بر برای طرح کسب و کار که می‌شود به زمان رکورد منجر شود

شاخص درجه نارسائی نیز به میزان انحراف شاخص های اندازه گیری شده فرایند از اهداف تعیین شده برای آن بستگی دارد یعنی هرچه اجرای یک فرایند با نارسائی بیشتری برخوردار باشد و شاخص های اندازه گیری شده برای آن فاصله بیشتری با میزان هدف داشته باشد، از اولویت بیشتری برای توجه و بهبود برخوردار خواهد بود. اگر شرکت یا سازمان شما مطابق با الگوی مشاغل منسوخ کار میکند، نمیتوان انتظار داشت به اندازهی نیاز بازار پیشرفت کند. بر اساس بازه زمانی که یک معاملهگر برای انجام معاملات خود انتخاب میکند، میتوان تریدرها را به تریدرهای ماهانه، هفتگی، روزانه و اسکالپر (کوتاه مدت) تقسیمبندی کرد. علاوه بر این، فعالیت های توسعه کسب و کار توسط یک مشاور توسعه کسب و کار میتواند در داخل یا خارج انجام شود. در به کارانداختن، برنامه ریزی و افزایش کارایی تجهیزات و منابع مالی و انسانی کسب و کارتان کمک می کنم تا بیشتر از توان و امکان معمول خود و با انگیزه ای دوچندان در جهت تحقق اهداف و منافع کسب و کارتان حر کت کنند. آرمین پیلی ادامه داد: در این ایام با حضور مدیر، معاون و کارشناسان ستادی استان مشکلات مردم در شعب بررسی و تا حد امکان رفع شد. BPM میتواند به مشاغل کمک کند تا هزینهها را کاهش دهند.

BPM کمک میکند تا نیازهای جدید بازار را تشخیص و پاسخ دهند. فرآیندهایی مورد نیاز همان فرآیندهایی هستند که به سازمانها کمک میکند تا بتوانند نتایج مورد انتظار خود را به دست آورند. این نقشههای فرآیند درک خوبی نسبت به مدت زمان، منابع مورد نیاز و هزینههای موجود در فرآیند را ارائه میدهد. برای اینکه درک درستی از چرایی توجه سازمانها و مشاوران کسب و کار به استقرار مدیریت فرآیند و نرمافزارهای BPMS داشته باشیم، در این مطلب به مرور برخی از مزایای BPM میپردازیم. مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM به شما کمک میکند تا فرآیندهای فعلی خود را درک کرده و فرآیندهای بهبود یافته جدیدی را ایجاد کنید. طرح کسب و کار. نام، نوع، مکان و تاریخ آغاز به کار شرکت شما یک بخش از طرح کسب و کار را تشکیل می دهند. وقتی قرار باشد یک کسبوکار غیرآنلاین ارتقاء داده شود، به تجهیزات و نیروی کار زیادی نیاز می شود، اما در مدل های کسب و کار اینترنتی نیاز به تجهیزات زیاد و نیروی انسانی زیاد هم نیست. علاوه بر این، اصلاح فرآیندهای کسب و کار به گونهای که پاسخگوی نیاز مشتریان باشد، اغلب منجر به پیشرفتهای مهم دیگری میشود که منجر به بهرهوری و کارآیی بهتر میشود.

این موضوع زمینهی دیگری است که در آن یک استراتژی موفق BPM میتواند راهگشا باشد. حداقل یک بار در ماه آنها را بررسی و اصلاح نمایید. با بررسی و تحلیل رقبا می توانید بنچمارک های صنعت و بازار خود را شناسایی کرده و میزان رشد خود را نسبت به آنها بسنجید. این پروژه محدودیت زمانی و بودجهای داشت و هنرجویان باید با هزینه ۸ تا ۱۲ میلیون تومان کل پروژه را پیاده سازی میکردند. ۲۹. اعضای هیئت مدیره موظف به تصویب و افشای معاملات بااهمیت شرکت با اشخاص وابسته مطابق با ضوابط و مقررات است، معاملات با اشخاص وابسته باید به شکلی تایید و اجرا شود که از کنترل مناسب تضاد منافع، اطمینان حاصل شود و از منافع شرکت و سهامداران، حفاظت کند. جهت دانلود طرح های توجیهی این بسته و همینطور بیش از 1200 عنوان طرح توجیهی با تفکیک شاخه کسب و کار از طریق لینک زیر اقدام نمایید . اگر نتوانید تغییرات مناسب را در زمان مناسب انجام دهید، تقریباً تضمین کردهاید که رقبای شما به راحتی شما را از کسب و کارتان بیرون برانند. مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM یک سیستم مدیریتی است که هدف آن بهبود عملکرد سازمان از طریق بهینهسازی فرآیندهای سازمان، مدیریت مناسب و حفظ آن دسته از تغییرات فرآیند است که درجهت بهبود انجام شده است. 

این امر یعنی شناسایی و حذف هزینههای قابل حذف فرآیندها و همچنین آگاهی نسبت به فرآیندهایی که در کسب و کار مهم هستند. فرآیندها را میتوان با هدف جدید یا اضافی برای بهبود تجربیات مشتری دوباره مهندسی کرد. یکی از مباحث نسبتا نوین مرتبط با این حوزه، نظام حاکمیتی مدیریت منابع انسانی و ارتباط ان با حاکمیت شرکتی است. یکی از بزرگترین خطاهایی که کارآفرینان در نوشتن برنامههای کسبوکار مرتکب میشوند، بیان این عبارت است که با هیچ رقیبی روبهرو نیستند. با اینکه ممکن است از نظر شما این کار اضافه بر بخشبندی بازار ضروری باشد، ایجاد یک پرسونای خریداران محکم ابزار کاملا مفیدی برای تشخیص تاکتیکهای بازاریابی و فروشی خواهد بود که برای جذب مشتریان ایدئال از آنها استفاده میکنید. شرکتهای توزیعکننده معمولا درصدی را از فروشی که از انبارشان میگذرد، دریافت میکنند. هم اکنون برای ثبت سفارش طرح توجیهی برای وام یا مجوز میتوانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. فرآیندها برای کمک به رفع نیازهای متغیر انعطافپذیرتر میشوند. سازمانها میتوانند فرآیندها را بهبود بخشند تا نیازهای مشتری را بهتر برآورده سازند. در پروژه مدیریت فرآیندهای کسب و کار ابتدا فرآیندهای هر سازمان شناسایی و بعد از آن فرآیندها با جزئیات، معمولا با زبان مدلسازی BPMN ترسیم میشوند.

مشاوره مدیریت

کرم پودر چیست و چگونه می توان کرم تقلبی را تشخیص داد؟

کرم پودر چیست؟ فاطمه حبشی
آرایش و زیبایی از قدیم الایام برای زنان و مردان اهمیت داشته و از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. حتی در ادیان مختلف به آن اشاره شده است. امروزه یکی از مشاغل و راه های کسب درآمد که بسیاری داوطلب می شوند آرایشگری است.
عنوان اصلی این صفحه نمایش
اوده
کرم ها یکی از مهم ترین و مهم ترین ابزار و لوازم آرایشی در هر آرایشگاه و صنعت زیبایی هستند. این آرایش پایه و اساس یک آرایش حرفه ای خوب است، بنابراین می توان آن را در هر نمایشگاه آرایشگاه و حتی در کیف هر خانمی پیدا کرد.
هنگام خرید کرم پودر به نکات زیر توجه کنید:
سایه ای از کرم پودر را انتخاب کنید که برای رنگ پوست شما نه خیلی روشن و نه خیلی تیره باشد. یک انتخاب خوب یک یا دو درجه سبکتر از چرم است.
حتما به مهر وزارت بهداشت و تاریخ انقضای محصول توجه کنید. در غیر این صورت به پوست آسیب خواهید رساند.
بسته به نوع پوست خود کرم پودر مخصوص آن را بخرید.
انواع کرم پودر
تلفن مایع
این رایج ترین و پرفروش ترین نوع کرم پودر است. علاوه بر استفاده آسان و راحت، پوششی یک دست و طبیعی به شما می دهد.
خامه ترش فشرده
این نوع کرم پودر به دلیل پوشانندگی و بافت سنگینی که دارد اغلب برای مراسم های مهم و طولانی استفاده می شود. برای استفاده از این نوع کرم پودر، از یک پد یا اسفنج مرطوب استفاده کنید تا به طور یکنواخت تمام سطح صورت شما را بپوشاند تا بهترین نتیجه را داشته باشید.
چوب قلم
همچنین بخوانید : شابلون ابرو چیست؟ (معرفی و استفاده از مدل)
از این نوع کرم پودر برای پوشاندن جای جوش، آکنه و زخم های قرمز استفاده می شود.
کرمی که پوست را مرطوب و آبرسانی می کند
مرطوب کننده تقریبا برای همه ضروری است و به آبرسانی پوست کمک می کند. دو مدل ساده و رنگارنگ وجود دارد.
بین نمونه های تقلبی و کرم پودر اصلی تمایز قائل شوید
شناسایی و خرید لوازم آرایشی اصلی با کیفیت بسیار دشوار است. تعداد نمونه های بی کیفیت در بازار افزایش چشمگیری داشته و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود. اما باز هم با کمی دقت و حوصله می توانید نمونه اصلی را تهیه کنید. علاوه بر اتلاف وقت و هزینه برای خرید کرم پودر تقلبی به پوست شما آسیب جدی وارد می کند و به مرور زمان استفاده از کرم پودر تقلبی شما را دچار حساسیت پوستی، قرمزی و آکنه می کند.
در اینجا چند نکته برای توصیف کرم پودر اصلی وجود دارد.
اگرچه قیمت شاخص مهم و نهایی برای تعیین محصول نمونه اصلی نیست، اما نمونه های تقلبی در بازار معمولا قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه اصلی دارند.
نمونه های اصلی دارای مجوز و شماره بارکد می باشند.
طرح و ظاهر کرم پودر اصلی با طرح ها و منحنی ها زیبایی منحصر به فرد و منحصر به فردی دارد.
پس از مدتی استفاده تغییر رنگ نمی دهند.
تمام نکاتی که برای شناسایی یک کرم پودر اصلی و باکیفیت ذکر شد کمک زیادی به شما می کند. اما نحوه هماهنگی با شرایط محیطی در جایی که وجود دارد بسیار مهم است. در اثر گرما و رطوبت خیلی زود خراب می شوند و کیفیت خود را از دست می دهند. بنابراین با نگهداری مناسب عمر کرم پودر افزایش یافته و کیفیت خود را حفظ می کند.
همچنین بخوانید : پاکسازی پوست با گیاهان دارویی
طبقه بندی پوست انسان
به طور کلی پوست افراد به پنج دسته (معمولی، خشک، چرب، مختلط، حساس) تقسیم می شود.
افرادی که پوست معمولی دارند باید از محصولات و کرم هایی استفاده کنند که نه خیلی چرب باشند و نه خیلی خشک.
افرادی که پوست خشک دارند
خشکی پوست می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این می تواند به ارث رسیده و ریشه در ژنتیک انسان داشته باشد و همچنین می تواند با شرایط آب و هوایی شهر شما مرتبط باشد. البته نمی توان نقش تغذیه و درمان پوست را نادیده گرفت. افراد با این نوع پوست باید هر روز از کرم یا کرم نرم و مرطوب کننده استفاده کنند. اگر خشکی پوست را نادیده بگیرید و آن را درمان نکنید، باید منتظر عواقب آن مانند اگزما و خارش پوست باشید.
افرادی که پوست چرب دارند
پوست چرب مشکلی است که افراد زیادی را آزار می دهد. در صورت عدم مراقبت از چربی پوست، به مرور زمان منافذ پوست مسدود شده و سلول های پوست راه تنفس خود را از دست می دهند. افرادی که پوست چرب دارند باید مراقب نوع پودری که استفاده می کنند باشند. کرم پودر بدون چربی و مات بهترین انتخاب برای چنین افرادی است.
افرادی که پوست حساسی دارند
افرادی که پوست حساسی دارند بیش از دیگران نیاز به محافظت از پوست خود دارند. استفاده از رطوبت ساز را فراموش نکنید و محیط خانه را تا حد امکان مرطوب نگه دارید. برای شستشوی پوست صورت به جای صابون بهتر است از پاک کننده ها و ژل های مخصوص استفاده کنید.
برای داشتن آرایشی زیبا و بی نقص، هنگام استفاده از کرم پودر این نکات را رعایت کنید.
قبل از انجام هر کاری، اولین قدم این است که پوست خود را با یک پاک کننده و لایه بردار مخصوص که برای پوست شما مناسب است بشویید.
قبل از استفاده از پودرهای آرایشی و کرم های رنگی، بهتر است از مرطوب کننده های معمولی برای سطح پوست استفاده کنید.
پس از استفاده از کرم پودر باید بلافاصله آن را با کمک یک اسفنج مرطوب روی پوست پخش کنید.
هنگام استفاده از کرم، اگر این فرآیند را با دهان خود انجام دهید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. با باز کردن دهان خطوط و چین و چروک های پوست از بین می رود و کرم پودر بهتر مورد پذیرش بدن قرار می گیرد و با پوستی صاف و صاف ظاهر می شود.
پس از اتمام آرایش، بهتر است کرم پودر اضافی را با پارچه یا پد مخصوص از سطح پوست پاک کنید. برای این منظور فقط با یک دستمال مرطوب چند ضربه سبک به صورت وارد می کنیم.
همچنین بخوانید : رنگ پوست چیست؟ (چند مدل از بهترین سایه برای سفید کردن پوست)
برای شاداب نگه داشتن پوست و جلوگیری از پیری زودرس که برای خانم ها مشکل ساز است، استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب ضروری است. جالب اینجاست که بیشتر چین و چروک های صورت به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدون استفاده از ضد آفتاب ایجاد می شود. اکثر مردم این تصور غلط را دارند که کرم ضد آفتاب را فقط در تابستان باید استفاده کرد. اما باید بدانید که اشعه خورشید در زمستان می تواند به طور فزاینده ای خطرناک باشد.
کرم ها و ماسک های جوان کننده پوست نیز وجود دارد. اگر می خواهید در مورد کرم پودر دائمی یا مزوایت یاد بگیرید، می توانید توضیحات مربوط به mesowhite را در صفحه مشاهده کنید. همچنین برای پاکسازی طبیعی پوست، سالن لی لی حلزون درمانی را به روشی بسیار ارگانیک و طبیعی ارائه می دهد.
پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با کرم پودر و فعالیت در این زمینه در دوره تخصصی کرم پودر دائمی که در آموزشگاه لی لی برگزار می شود شرکت کنید.

https://fatemehhabashi.com/what-is-powdered-cream/

برخی از مسافران کانادا هم اکنون می‌توانند برای دریافت مجوز کار، در مبادی ورودی درخواست خود را ارایه

برخی از مسافران کانادا هم اکنون می‌توانند برای دریافت مجوز کار، در مبادی ورودی درخواست خود را ارایه دهند 
مسافران باید از ویزای اقامت موقت معاف باشند و یا اینکه از ایالات متحده، گرینلند، Saint-Pierre و Miquelon باشند و سایر شرایط مورد نیاز را نیز برآورده کنند
اکثر مسافرانی که به کانادا می‌آمدند به دلیل محدودیت‌های مسافرتی وضع شده در این کشور به دلیل همه گیری بیماری کووید 19، قادر به ارایه درخواست مجوز کار در مبادی ورودی (POE) کانادا نبودند. با این حال اکنون مسافران می‌توانند این کار را انجام دهند. البته متقاضیان باید شرایط مورد نیاز را برآورده کنند.
 
اتباع خارجی که مجاز به سفر به کانادا هستند می‌توانند برای مجوز کار در مبادی ورودی درخواست دهند. این مورد شامل افرادی که کاملاً واکسینه شده‌اند و همچنین اعضای درجه یک خانواده شهروندان کانادایی یا افراد دارای اقامت دائم می‌شود. همچنین ممکن است این مورد شامل افرادی که در کانادا پیشنهاد کاری معتبر دارند نیز بشود.
هر شهروند خارجی ممکن است مجاز به درخواست مجوز کار در POE باشد؛ از جمله افرادی که واکسینه نشده‌اند. با این حال توجه به این نکته ضروری و مهم است که افراد واکسینه شده بیشتر از محدودیت‌های سفری کانادا معاف هستند.
 
به طور کلی، کارگران موقت خارجی باید قبل از سفر به کانادا مجوز کار خود را دریافت کنند. اگر در کانادا یک پیشنهاد کاری دارید، به عنوان پرستار خانگی و یا کشاورز فصلی کار نمی‌کنید و همچنین یکی از شرایط زیر را دارید، می‌توانید برای مجوز کار در یکی از POE ها درخواست دهید:
  • اگر برای کار در کانادا نیاز به دریافت ویزای اقامت موقت ندارید
این مورد شامل زمانی می‌شود که شغل شما شامل برنامه جابجایی بین‌المللی (IMP) شود. این برنامه به کارفرمایان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به دریافت ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) اتباع خارجی را استخدام کنند. LMIA مدرکی است که نشان می‌دهد هیچ شهروند و یا فرد دارای اقامت دائمی برای انجام وظایف شغلی مورد نظر در دسترس نمی‌باشد.
این مورد همچنین شامل مواردی است که شغل شما در برنامه کارگران موقت خارجی (TFWP) قرار بگیرد. در این مورد شما باید یک LMIA مثبت یا حنثی دریافت کنید. LMIA باید هنگام ورود به کانادا صادر شود.
  • اگر شما دارای ملیت و یا ساکن دائمی ایالات متحده، گرینلند یا Saint-Pierre و Miquelon هستید
اتباع یا ساکنان دائمی این کشورها یا مناطق ممکن است مجاز به درخواست مجوز کار در POE باشند؛ خواه شغلی آن‌ها بخشی از TFWP باشد و یا بخشی از IMP.

 

در مبادی ورودی به چه مدارکی نیاز دارم؟

اگر شغل شما در زیر مجموعه TFWP قرار دارد و شما نیاز به دریافت LMIA دارید، هنگامی که در مرز کانادا هستید باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:
  • پیشنهاد شغلی
  • یک کپی از LMIA و شماره LMIA شما
  • اثبات اینکه شما قادر به انجام وظایف شغلی خود هستید؛ مانند مدارک تحصیلی و یا تجربه کار مورد نیاز
اگر به دنبال کار در کبک هستید به Certificat d’acceptation du Québec (CAQ یا گواهی انتخاب کبک) نیاز خواهید داشت.
اگر شما شما بخشی از IMP محسوب می‌شود و شما به LMIA نیازی ندارید، هنگامی که در مرز کانادا هستید باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:
  • پیشنهاد شغلی
  • شماره پیشنهاد استخدام از کارفرمای شما
  • اثبات عدم نیاز به LMIA
  • اثبات اینکه شما قادر به انجام وظایف شغلی خود هستید؛ مانند مدارک تحصیلی و یا تجربه کار مورد نیاز
اگر به LMIA نیاز ندارید و به دنبال کار در کبک هستید، به CAQ نیز نیازی نخواهید داشت.
علاوه بر این اگر مجوز کاری شما در حالی که در خارج از کانادا هستید منقضی شود، ممکن است در صورت واجد شرایط بودن اجازه داشته باشید که برای مجوز کار در POE درخواست دهید. از شما خواسته می‌شود تا به مامور مهاجرت نشان دهید که شرایط مورد نیاز مربوط به مقوله‌ای را که در خواست کردید، برآورده می‌کنید.
توصیه می‌شود پیش عزیمت به مرز کانادا، این موضوع را بررسی کنید که آیا واجد شرایط ورود به کانادا هستید یا خیر.
 
 
 

هیچ نشانه ای از اسپم کردن در سئو محلی وجود ندارد. همه چیز عادی است.

 از ۱۵ برند کل که در طول مطالعه یک نقطه در ۱۰ نتیجه برتر به دست آورد، سه برند آغاز شد و سال را در همان موقعیت به پایان رساند. دو که حفظ حضور در نتایج در طول مطالعه به پایان رسید تا در یک موقعیت بالاتر در پایان سال از آنها می خواهم با آغاز شده، و دو به پایان رسید تا پایین تر است. دو latecomers آغاز شد سال نه در ده بالا اما به دست آورد قرار دادن ده بالا تا پایان سال است. در نهایت دو نفر که سال را در ده نفر برتر آغاز کردند تا پایان سال از مجموعه سقوط کردند و دو دیررس در مقطعی ظاهر کوتاهی کردند، تنها برای ناپدید شدن بعد.

 
من انتظار نداشتم همه گیر اتفاق می افتد زمانی که من شروع به این مطالعه، اما takeaway من در پایان دوره آزمون این بود که این مجموعه ای از رستوران ها انجام داده بود انطباق کار شگفت انگیز است. اگر چه چند رستوران نقطه خود را از دست داده "بالاتر از جزر و مد" از بالا 10، بیشتر عملیاتی و قابل مشاهده باقی مانده است، و برخی حتی دستاوردهای کوچک ساخته شده است. هر کاری که شما می توانید انجام دهید برای کمک به مشتریان باقی می ماند با خیال راحت قابل دوام خواهد بود کار از ارزش واقعی برای مدت زمان COVID-19.
 
به دنبال سرنخ های استراتژیک برای باز کردن یک رقیب محلی چسبنده
 
اعتبار تصویر: مگان همفمیل
 
بنابراین ، یک سال رفته است که در آن هیچ نام تجاری دیگر قادر به باز کردن Tansy. این ما را با دو سوال باقی می دارد:
 
رستوران ها در این یال محلی در سال پیش رو چه می توانند پایین تر انجام دهند تا چالشی را برای تسلط تانسی سوار کنند؟
به عنوان یک پرس و جو جانبی، چه احساسی نسبت به کیفیت نتایج دارم؟ آیا مناسب است که Tansy رتبه #1 برای این عبارت جستجو، و یا نتایج گوگل غیر قابل توضیح و / یا با کیفیت پایین است؟
برای بررسی این، من یک ممیزی رقابتی از Tansy در #1، نام تجاری در #5 که من به نام Lovage، و نام تجاری در #10 که من رزماری تماس بگیرید، برای ادامه موضوع گیاهی من.
 
بدیهی است ، من دسترسی به تجزیه و تحلیل از هر یک از این مارک ها ندارد ، اما من قادر به تجزیه و تحلیل 48 امتیاز داده ها برای هر نام تجاری برای کشف که در آن Tansy برنده است و که در آن Lovage و رزماری نیاز به بهبود به pry Tansy از نقطه آن ، در صورت امکان. من تمام 48 نقطه را در اینجا پوشش نمی دهد، اما بیایید به دنبال پاسخ با هم در این مجموعه داده ها:
 
محل
 
هر سه مارک در مرزهای شهر نقشه برداری شده گوگل هستند، هر چند رزماری درست در لبه است، درست در محیط قرمز است.
 
هیچ مکان به اشتراک گذاری یک آدرس با یک رقیب با همان رده اولیه، هر چند Lovage در یک بلوک از کسب و کار با همان رده اولیه است.
 
Lovage در حال پیروزی متوسط در نزدیکی به centroid شهرستان، در .1 مایل از آن است. تانسی 4/4 مایل است و رزماری در 4.5 مایل بسیار دورتر است.
 
هیچ نشانه ای از اسپم، از نظر مکان وجود ندارد. همه چیز حلال است.
 
عنوان کسب و کار
 
هیچ کسب و کاری کلمه صبحانه یا نام شهر را در عنوان کسب و کار خود ندارد، بنابراین هیچ یا اسپم می کند یا در اینجا مزیتی کسب نمی کند.
 
دسته
 
تانسی به عنوان «رستوران صبحانه» طبقه بندی می شود، اما هر دو Lovage و Rosemary به عنوان «رستوران آمریکایی» دسته بندی می شوند.
 
اين اولين بزرگ ماست اگر Lovage یا رزماری پرس و جوهای مربوط به صبحانه را به عنوان پرس و جوهای اولیه خود را ببینید (شرایط سر خود را) ، آنها به احتمال زیاد نیاز به تغییر رده اولیه خود را برای رقابت با Tansy. در حال حاضر، تانسی داره یه پیروزی بزرگ اینجا میبره
 
Tansy همچنین در حال انجام یک کار بهتر با دسته های ثانویه، با توجه به GMBspy، داشتن رستوران برنچ انتخاب شده، رستوران آمریکایی، و رستوران خانواده به گوگل اطلاع بیشتر در مورد ارتباط خود را. لوویج تنها رستوران نسبتاً زائد را به عنوان یک رده ثانویه انتخاب کرده است و رزماری هیچ دسته ثانویه ای ندارد. دوست داشتنی و رزماری در حال ترک فرصت بر روی میز در اینجا برای غنی سازی دسته های ثانویه خود را.
 
عکس
 
Tansy بیرون می آید دوباره جلوتر با داشتن آپلود حدود 20 عکس و انباشته 400 + کل عکس از مردم. Lovage تا به آپلود 0 عکس ، هر چند مردم با 100 + آپلود پا گذاشته است. رزماری همچنین ۰ عکس آپلود کرده است، و تنها ۲۰ عکس عمومی جمع آوری کرده است.
 
از نظر کیفیت، من تعداد زیادی عکس خوب برای Tansy و Lovage دیدم، اما عکس های آپلود شده توسط کاربر رزماری فازی، unflattering، و نیاز به کار است. هر دو Lovage و رزماری نیاز به سرمایه گذاری زمان در آپلود یک مجموعه عکس بزرگ برای غنی سازی لیست خود و بهبود تبدیل.

نتایج محلی گوگل و سئو محلی بسیار پویا هستند

 نتایج یال محلی گوگل در مجموعه های ده صفحه دار می شود. در نمودار زیر، شما 10 رقیب برتر را خواهید دید که در ماه ژانویه ایستادند، در طول سال نقل مکان کردند، و در ماه دسامبر به پایان رسید. در مجموع پانزده مارک شاهد برخی از دید در 10 نتایج یاب محلی بالا در طول سال، و هر نام تجاری با رنگ خود را نشان داده شده است.

 
1) هیچ چیز هر کسی در سال 2020 تغییر نام تجاری #1 (که من Tansy تماس بگیرید) از نقطه بالا آن است. بدون مقدار از لینک ها، بررسی ها، عکس ها، ها، تغییرات رده و یا هر گونه فعالیت های دیگر در طول سال Tansy unseated.
 
هنگامی که من می بینم نتایج مجموعه ای مانند این، من گمان می کنم یک بازار تنبل که در آن هیچ در حال ساخت یک تلاش بازاریابی به اندازه کافی قوی برای پیشی گرفتن از یک کسب و کار مانند Tansy. اگر بازار تنبل پیدا کنید، مشتری شما می تواند با استراتژی درست برنده شود.
 
2) هر چه یک کسب و کار بالاتر در یابر محلی ظاهر می شد، پایدارتر تمایل داشت که در طول سال باشد. هر چه یک کسب و کار پایین تر در یال محلی ظاهر می شد، موقعیت آن نامنظم تر بود به عنوان سال همراه نقل مکان کرد. یکی از استثنای قابل توجه به این دراماتیک هشت نقطه آوریل قطره کسب و کار است که در موقعیت آغاز شده #2 تجربه بود. نظریه من این بود که این پرت ممکن است به تغییرات در کسب و کار در آغاز COVID-19 گره خورده است. اما به غیر از این، سطوح پایین تر از 10 نتایج یال محلی بالا بسیار فرار است، با برخی از مارک ها حتی ناپدید شدن در حالی که آنهایی که جدید به نظر می رسد.
 
واضح است که نتایج محلی بسیار پویا هستند، گاهی اوقات حتی از ساعت به ساعت در عرض یک روز تغییر می کنند، اما به نظر می رسد شما بیشتر در بالا امن هستید. حتی اگر شما فقط در رتبه بندی به مشتریان گزارش چند بار در سال، به آنها یادآوری کنید که تنوع هنجار است، و آنها نباید عرق چیزهای رتبه بندی کوچک به دلیل آن ردیابی رشد کلی رو به بالا است که مهم ترین به نام تجاری خود را.

توجه دقیق به تجزیه و تحلیل و نتایج سئو

 توجه دقیق به تجزیه و تحلیل و نتایج خود را. نگاهی به آنچه شما می بینید و انطباق. آنها آماده شاخه و محور استراتژی بر اساس آنچه داده ها به شما می گوید. باز هم ممکن است چیزی پیش از این کار نمی کند و برعکس.

 
همیشه. شود. تست.
پیدا کردن آنچه مطمئن است از آنچه که قرار است برای کسب و کار خود را کار می کنند, در فضای خود را, و در این زمان خاص یک کار دشوار است. بنابراین تنها راه برای دانستن این برای مطمئن و ماندن در بالای روند در حال تغییر این است که تست. همه ما الان در معرض خطر هستیم -- و در هر زمان شرایط سختی داریم. دانستن یک دوره جدید از عمل، آن را تصمیم گیری های بازاریابی کلان و یا تنظیمات جزئی، کلید است.
 
چه باید آزمایش کرد
به راحتی می توان اینجا نشست و گفت «امتحان کنید تا ببینید چه کار می کند و با آن می روید»، اما این می تواند به معنای خیلی چیزها باشد. همانطور که من لینک این بازگشت به حداکثر رساندن بازگشت خود را در زمان های دشوار، اجازه دهید در مورد جایی که برای شروع اول به عنوان شما نگاه به بالا بردن بازاریابی خود را، افزایش درآمد و بازگشت صحبت کنید.
 
اغلب من می بینم مارک های خجالتی در زمان بحران. چیزی است که باید در مورد احتیاط گفت وجود دارد، اما آزمایش و یادگیری نباید خطرناک باشد - این یک فرصت است.
 
حقیقت این است که هر صنعت در سال ۲۰۲۰ به روش های مختلف تحت تأثیر قرار می گیرد. اما زمان های سختی برای همه ما پیش می آید و وقتی این کار را می کنند، ابتدا روی این چند حوزه تمرکز می کنند.

توسعه و فرصت در سئو

 ما در یک زمان سریع السیر با تکنولوژی جدید، مناظر اجتماعی و سیاسی همیشه در حال تکامل، و یک اپیدمی بالاتر از آن زندگی می کنیم. هر گونه پیش بینی در مورد آنچه که باید در سال 2020 برای بازاریابون انتظار می رود بدون شک چراغ خاموش آنچه که ما در حال حاضر می بینیم بود.

 
در حالی که به جلو می رویم از امسال چه چیزی می توانیم یاد بگیریم؟ شما می توانید شرط ببندد که همه چیز به تغییر و تکامل به روش های غیر قابل پیش بینی ادامه خواهد داد. چيزي که پارسال کار ميکرد ممکنه الان جواب نداد . هيک، کاري که هفته پيش کردم ممکنه هفته ديونه جواب نداده باشه! پس چگونه می توانید مطمئن باشید که از تلاش های بازاریابی خود بیشترین استفاده را می کنید؟
 
توسعه و فرصت
برخی از راه های شما می توانید سعی کنید در بالای چیزها باقی بماند وجود دارد. هر چه هست، داشتن استراتژی پس از COVID مهم است.
 
از دیگران یاد بگیرید
به عنوان مثال مراقب اطرافین خود باشید. از همسالان و رقبا درس بگیرید. بعضی ها ممکن است به اشتراک گذاری کنند: وبلاگ ها را بخوانید، شبکه را تماشا کنید و هر آنچه را که می توانید در فضای خود مصرف کنید. اما شما می توانید با انجام کارهایی مانند انجام تجزیه و تحلیل رقابتی سایت های دیگر، پیام های تبلیغاتی، هزینه های آگهی، و ایجاد محتوا بیشتر آشکار کنید.
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد